Knjižnice u mreži


Središnja knjižnica

Ulica slobode 2
Info-pult: +385 21 685 000
E-mail:  gkmm@gkmm.hr
sredisnjica-odrasli@gkmm.hr
sredisnjica-djecji@gkmm.hr
sredisnjica-multimedija@gkmm.hr
sredisnjica-periodika@gkmm.hr
sredisnjica-zavicajna@gkmm.hr

 
Radno vrijeme

 

Knjižnica Bol-Plokite

Tolstojeva 32
+385 21 685 050+385 21 685 053
E-mail: bol-plokite@gkmm.hr  |  vursic@gkmm.hr
Voditeljica: Vesna Ursić, dipl. knjiž.
Radno vrijeme

 

Knjižnica Brodarica

Terzićeva 5/IX
+385 21 685 080;  +385 21 685 083
E-mail: brodarica@gkmm.hr  |  laviani@gkmm.hr
Koordinatorica: Ljiljana Aviani, dipl. knjiž.
Radno vrijeme

 

Knjižnica Grohote

Gustirna 15, 21430 Grohote (otok Šolta)
Tel: +385 21 654 616
E-mail: grohote@gkmm.hr | opcina.solta@st.t-com.hr
Koordinatorica: Željka Alajbeg
Radno vrijeme

 

Knjižnica Meje

Njegoševa 1
Tel: +385 21 685 063
E-mail: meje@gkmm.hr
Radno vrijeme

 

Knjižnica Podstrana

Trg dr. Franje Tuđmana 3, 21312 Podstrana
Tel: +385 21 331 001
E-mail: podstrana@gkmm.hr | knjiznica.podstrana@email.t-com.hr
Koordinator: Branko Krolo, prof.
Radno vrijeme

 

Knjižnica Ravne njive

Hercegovačka 40
Tel: +385 21 685 067
E-mail: ravne-njive@gkmm.hr  |  isrdanovic@gkmm.hr
Koordinatorica: Ingrid Srdanović, dipl. knjiž.
Radno vrijeme

 

Knjižnica Spinut

Plančićeva 12
Tel: +385 21 685 060
E-mail: spinut@gkmm.hr  |  tzulin@gkmm.hr
Koordinatorica: Tihana Zulin, dipl. knjiž.
Radno vrijeme

 

Knjižnica Trstenik

Papandopulova 25
Tel: +385 21 685 077
E-mail: trstenik@gkmm.hr 
Voditeljica: Maja Prizmić, dipl. knjiž.
Radno vrijeme

 

Knjižnica Žrnovnica

Krešimirova 7, 21251 Žrnovnica
Tel: +385 21 472 074
E-mail: zrnovnica@gkmm.hr | mkalicanin@gkmm.hr
Koordinatorica: Mirjana Kaličanin, dipl. knjiž.
Radno vrijeme

 

Odgovori