Kontakt

Središnja knjižnica
Ulica slobode 2
Info-pult: +385 21 685 000
Fax: 021 685 001
Email: sredisnjica-pult@gkmm.hr
Voditeljica Središnje knjižnice
Snježana Buczkowska, dipl. knjiž.
sbuczkowska@gkmm.hr

Tajništvo
+385 21 685 012
gkmm@gkmm.hr
Emilija Bačić, dipl. iur.
Jelena Grgić, mag. iur.

Računovodstvo
+385 21 685 015
racunovodstvo@gkmm.hr
Voditeljica računovodstva
Ana Stubnja, univ. spec. oec., ovl. rač.
astubnja@gkmm.hr

+385 21 685 016
Anton Matijaca
amatijaca@gkmm.hr

Odjel za odrasle
+385 21 685 029
sredisnjica-odrasli@gkmm.hr
Voditeljica Odjela za odrasle
Snježana Buczkowska, dipl. knjiž.
sbuczkowska@gkmm.hr

Odjel za djecu i mlade
+385 21 685 020
+385 21 685 022
sredisnjica-djecji@gkmm.hr
Voditeljica Odjela za djecu i mlade
Grozdana Ribičić, viša knjižničarka
gribicic@gkmm.hr

Odjel multimedije
+385 21 685 024
sredisnjica-multimedija@gkmm.hr

Odjel periodike
+385 21 685 021
sredisnjica-periodika@gkmm.hr

Zavičajna zbirka “Spalatina”
+385 21 685 018
sredisnjica-zavicajna@gkmm.hr
Voditeljica Zavičajne zbirke “Spalatina”
Nada Draganja, dipl. knjiž.
ndraganja@gkmm.hr

Programi kulturnih aktivnosti
+385 21 685 011
kulturniprogrami@gkmm.hr
Ivana Salvador

Digitalizacija baštinske građe,
izdavaštvo i administracija mrežnih stranica
+385 21 685 017
digitalizacija@gkmm.hr
Maruška Nardelli
mnardelli@gkmm.hr
Mladen Đikić
mdikic@gkmm.hr

Županijska matična služba
+385 21 685 013
Voditelj županijske matične službe
Tomislav Staničić, mag. bibl.
tstanicic@gkmm.hr

Služba nabave, obrade i zaštite knjižnične građe
+385 21 685 055
+385 21 685 052
Voditeljica službe nabave, obrade i zaštite knjižnične građe
Vinka Krešić, dipl. knjiž.
vkresic@gkmm.hr

Knjižnica Bol-Plokite
Tolstojeva 32
+385 21 685 050
+385 21 685 053
bol-plokite@gkmm.hr
Voditeljica
Vesna Ursić, dipl. knjiž.
vursic@gkmm.hr

Knjižnica Brodarica
Terzićeva 5/IX
+385 21 685 080
+385 21 685 083
brodarica@gkmm.hr
Koordinatorica
Ljiljana Aviani, dipl. knjiž.
laviani@gkmm.hr

Knjižnica Meje
Njegoševa 1
Tel: +385 21 685 063
meje@gkmm.hr

Knjižnica Ravne njive
Hercegovačka 40
Tel: +385 21 685 067
ravne-njive@gkmm.hr
Koordinatorica
Ingrid Srdanović, dipl. knjiž.
isrdanovic@gkmm.hr

Knjižnica Spinut
Plančićeva 12
Tel: +385 21 685 060
spinut@gkmm.hr

Knjižnica Trstenik
Papandopulova 25
Tel: +385 21 685 077
trstenik@gkmm.hr
Voditeljica
Maja Prizmić, dipl. knjiž.

Knjižnica Žrnovnica
Krešimirova 7, 21251 Žrnovnica
Tel: +385 21 472 074
zrnovnica@gkmm.hr
Koordinatorica
Mirjana Kaličanin, dipl.knjiž.
mkalicanin@gkmm.hr

Knjižnica Podstrana
Trg dr. Franje Tuđmana 3, 21312 Podstrana
Tel: +385 21 331 001
podstrana@gkmm.hr
Koordinator
Branko Krolo, prof.
knjiznica.podstrana@email.t-com.hr

Knjižnica Grohote
Gustirna 15, 21430 Grohote (otok Šolta)
Tel: +385 21 654 616
grohote@gkmm.hr
Koordinatorica
Željka Alajbeg
opcina.solta@st.t-com.hr